|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | FTSH |
| Connector Type | Unshrouded |
| Number of Positions | 10 |
| Number of Positions Loaded | All |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 0.050" (1.27mm) |
| Molding Height Above Board | 0.098" (2.50mm) |
| Contact Mating Length | 0.120" (3.05mm) |
| Тип монтажа | Выводной |
| Termination | Solder |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | 10µin (0.25µm) |
| Цвет | Black |
| Mating Products | SFMH-105-02-L-D-TR-ND - CONN RECEPT 10POS .50" SMTSFMH-105-02-L-D-LC-N |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23LC1024-I/SN | MICRO CHIP |
|
|
|||||
| 23LC1024-I/SN |
|
|
||||||
| 23LC1024-I/SN | 4-7 НЕДЕЛЬ | 322 |
|
|||||
| AD7914BRUZ | ANALOG DEVICES |
|
|
|||||
| AD7914BRUZ | Analog Devices Inc |
|
|
|||||
| AD7914BRUZ |
|
|
||||||
| AD7914BRUZ | 4-7 НЕДЕЛЬ | 316 |
|
|||||
|
|
|
ADUM6403ARWZ |
|
Analog Devices Inc |
|
|
||
|
|
|
ADUM6403ARWZ |
|
|
|
|||
|
|
|
ADUM6403ARWZ |
|
ANALOG DEVICES |
|
|
||
|
|
|
ADUM6403ARWZ |
|
4-7 НЕДЕЛЬ | 59 |
|
||
| BLM18PG121SN1D |
|
Чип-дроссель SMD 0603 | MURATA | 18 097 |
1.28 >100 шт. 0.64 |
|||
| BLM18PG121SN1D |
|
Чип-дроссель SMD 0603 | MUR | 74 787 |
1.14 >500 шт. 0.38 |
|||
| BLM18PG121SN1D |
|
Чип-дроссель SMD 0603 |
|
3.40 | ||||
| BLM18PG121SN1D |
|
Чип-дроссель SMD 0603 | MURATA |
|
|
|||
| BLM18PG121SN1D |
|
Чип-дроссель SMD 0603 | Murata Electronics North America |
|
|
|||
| BLM18PG121SN1D |
|
Чип-дроссель SMD 0603 | MURATA* |
|
|
|||
| MAX6959AAEE | MAX |
|
|
|||||
| MAX6959AAEE |
|
|
||||||
| MAX6959AAEE | 4-7 НЕДЕЛЬ | 64 |
|