|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | EMIFIL®, BLM18A |
| Impedance @ Frequency | 120 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating | 500mA |
| DC Resistance (DCR) | 180 mOhm Max |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Number of Lines | 1 |
| Корпус (размер) | 0603 (1608 Metric) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ATSAMD20J18A-AU | ATMEL |
|
|
|||||
| ATSAMD20J18A-AU |
|
|
||||||
| ATSAMD20J18A-AU | MICRO CHIP |
|
|
|||||
| ATSAMD20J18A-AU | 4-7 НЕДЕЛЬ | 500 |
|
|||||
| BLM18BA750SN1D | MUR | 5 936 | 1.09 | |||||
| BLM18BA750SN1D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| BLM18BA750SN1D | MURATA | 32 000 |
|
|||||
| BLM18BA750SN1D |
|
|
||||||
| BLM18BA750SN1D | MURATA |
|
|
|||||
| MI0603L301R-00 | STEWARD |
|
|
|||||
| MI0603L301R-00 | STEWARD | 9 142 |
|
|||||
| MI0603L301R-00 | Laird-Signal Integrity Products |
|
|
|||||
| RC0603FR-075K6L | YAGEO | 376 494 |
0.60 >1000 шт. 0.12 |
|||||
| RC0603FR-075K6L |
|
|
||||||
| STM6315SDW13F | ST MICROELECTRONICS | 72 | 25.01 | |||||
| STM6315SDW13F | STMicroelectronics |
|
|
|||||
| STM6315SDW13F |
|
|
||||||
| STM6315SDW13F | ST MICROELECTRONICS SEMI | 24 |
|
|||||
| STM6315SDW13F | 4-7 НЕДЕЛЬ | 550 |
|