|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 50mA, 500mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 150mA, 2V |
| Power - Max | 1W |
| Frequency - Transition | 145MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-261-4, TO-261AA |
| Корпус | SOT-223 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0805 2,2К 5% |
|
|
||||||
| 0805 3,3К 1% |
|
|
||||||
| 0805 470PF NPO 10% 50V |
|
|
||||||
| HCNR200-000E |
|
Оптрон 5kV 1,5MBd | AVAGO |
|
|
|||
| HCNR200-000E |
|
Оптрон 5kV 1,5MBd | 47 | 520.00 | ||||
| HCNR200-000E |
|
Оптрон 5kV 1,5MBd | Avago Technologies US Inc |
|
|
|||
| HCNR200-000E |
|
Оптрон 5kV 1,5MBd | AVAGO TECHNOLOGIES |
|
|
|||
| HCNR200-000E |
|
Оптрон 5kV 1,5MBd | BRO/AVAG |
|
|
|||
| HCNR200-000E |
|
Оптрон 5kV 1,5MBd | BROADCOM/AVAGO |
|
|
|||
| HCNR200-000E |
|
Оптрон 5kV 1,5MBd | BROADCOM |
|
|
|||
| HCNR200-000E |
|
Оптрон 5kV 1,5MBd | AVAGO/BROAD |
|
|
|||
| HCNR200-000E |
|
Оптрон 5kV 1,5MBd | 6 |
|
|
|||
| PKM13EPYH4002-B0 | MURATA |
|
|
|||||
| PKM13EPYH4002-B0 |
|
|
||||||
| PKM13EPYH4002-B0 | MUR | 8 438 | 17.04 | |||||
| PKM13EPYH4002-B0 | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| PKM13EPYH4002-B0 | KEEN SIDE |
|
|