|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 800mV @ 100mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2µA @ 25V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 200mA (DC) |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 5ns |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Product Change Notification | Encapsulate Change 15/May/2008 Wire Change 16/Sept/2008 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
ACM2012-900-2P-T002 |
|
TDK Corporation |
|
|
||
|
|
|
ACM2012-900-2P-T002 |
|
TDK | 68 | 4.72 | ||
|
|
|
ACM2012-900-2P-T002 |
|
|
|
|||
|
|
|
ACM2012-900-2P-T002 |
|
TDK EPCOS |
|
|
||
| BLM18PG221SN1D |
|
6.00 | ||||||
| BLM18PG221SN1D | MURATA |
|
|
|||||
| BLM18PG221SN1D | MUR | 65 360 |
1.11 >500 шт. 0.37 |
|||||
| BLM18PG221SN1D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| BLM18PG221SN1D | MURATA | 11 428 |
|
|||||
| BLM18PG221SN1D | MURATA* |
|
|
|||||
| BLM18PG221SN1D | 23200 |
|
|
|||||
|
|
HS1D | TSC |
|
|
||||
|
|
HS1D | 7 666 | 18.90 | |||||
|
|
HS1D | YJ | 170 374 |
1.50 >100 шт. 0.75 |
||||
|
|
HS1D | TAIWAN SEMICOND |
|
|
||||
|
|
HS1D | TAIWAN SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
HS1D | KOME | 5 | 6.01 | ||||
|
|
HS1D | LGE | 58 | 2.07 | ||||
|
|
HS1D | WUXI XUYANG | 174 | 8.43 | ||||
|
|
HS1D | SUNTAN |
|
|
||||
|
|
HS1D | YANGJIE |
|
|
||||
|
|
HS1D | YANGJIE (YJ) |
|
|
||||
|
|
HS1D | HOTTECH | 3 456 | 1.64 | ||||
|
|
HS1D | 1 |
|
|
||||
|
|
HS1D | WINSEMI | 1 676 | 1.28 | ||||
|
|
HS1D | YANGZHOU YANGJIE |
|
|
||||
|
|
HS1D | KEEN SIDE | 3 380 |
1.40 >100 шт. 0.70 |
||||
|
|
HS1D | 2095 |
|
|
||||
| PGB1010603NR | LITTELFUSE |
|
|
|||||
| PGB1010603NR | LITTELFUSE | 20 |
|
|||||
| PGB1010603NR | Littelfuse Inc |
|
|
|||||
| PGB1010603NR | LTL | 1 | 3.15 | |||||
| PGB1010603NR |
|
|
||||||
| PGB1010603NR | LITTLEFUSE |
|
|
|||||
| RCLAMP0524PATCT | SEMTECH |
|
|
|||||
| RCLAMP0524PATCT | SMTC |
|
|
|||||
| RCLAMP0524PATCT | SEMTECH |
|
|
|||||
| RCLAMP0524PATCT |
|
|
||||||
| RCLAMP0524PATCT | TECH PUB | 11 199 | 4.67 | |||||
| RCLAMP0524PATCT | SEMTECH CORP |
|
|