|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | Milli-Grid™ 87832 |
| Contact Type | Male Pin |
| Connector Type | Header, Shrouded |
| Number of Positions | 14 |
| Number of Positions Loaded | All |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Mating Length | 0.141" (3.60mm) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Termination | Solder |
| Возможности | Board Guide |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | 15µin (0.38µm) |
| Цвет | Black |
| Mating Products | WM14314-ND - CONN RECEPT 14POS 2MM IDT GOLDWM14214-ND - CONN RECEPT 14 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5EHDR-02P | DINKLE |
|
|
|||||
| 5EHDR-02P |
|
|
||||||
| 5EHDR-02P | DINK | 6 627 | 9.05 | |||||
| ADG721BRMZ-REEL7 | ANALOG DEVICES |
|
|
|||||
| ADG721BRMZ-REEL7 | ANALOG DEVICES |
|
|
|||||
| ADG721BRMZ-REEL7 | Analog Devices Inc |
|
|
|||||
| ADG721BRMZ-REEL7 | ANALOG |
|
|
|||||
| ADG721BRMZ-REEL7 |
|
|
||||||
| ADG721BRMZ-REEL7 | ADI |
|
|
|||||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | BM |
|
|
||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | 1 137 | 24.05 | |||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | CONNFLY |
|
|
||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | HSM |
|
|
||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | KLS | 3 680 | 13.43 | ||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | NXU | 3 920 | 15.50 | ||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | КИТАЙ | 80 | 17.18 | ||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | CHINA |
|
|
||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | RUICHI | 80 | 6.00 | ||
|
|
PLS-40 |
|
вилка штыревая 2.54мм 1х40 прямая | KEEN SIDE | 29 572 | 3.67 | ||
| TLV3202AIDGKR | TEXAS |
|
|
|||||
| TLV3202AIDGKR |
|
|
||||||
| TLV3202AIDGKR | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| TLV3202AIDGKR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 636 |
|
|||||
| TPS62090RGTT | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| TPS62090RGTT |
|
|
||||||
| TPS62090RGTT | 4-7 НЕДЕЛЬ | 123 |
|