|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 350V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1V @ 5mA, 50mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 20 @ 50mA, 10V |
| Power - Max | 625mW |
| Frequency - Transition | 200MHz |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Корпус | TO-92-3 |
|
2N6517 Npn Silicon Planar Medium Power Transistor
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
КТ504А |
|
никель | КРЕМНИЙ | 84 | 394.30 | ||
|
|
КТ504А |
|
никель | 18 | 110.40 | |||
|
|
КТ504А |
|
никель | БРЯНСК | 144 | 614.80 | ||
|
|
КТ504А |
|
никель | RUS |
|
|