|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25V @ 150mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75V |
| Current - Average Rectified (Io) | 150mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1µA @ 75V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Capacitance @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SC-76, SOD-323 |
| Корпус | SOD-323 |
| Product Change Notification | Wire Change 16/Sept/2008 Encapsulate Change 29/Aug/2008 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0805 10 ОМ 5% | HKR |
|
|
|||||
| 0805 10 ОМ 5% | ELZET |
|
|
|||||
| 0805 10 ОМ 5% | FAITHFUL LINK |
|
|
|||||
| 0805 10 ОМ 5% | ROYAL OHM |
|
|
|||||
|
|
|
ABLS2-8.000MHZ-D4Y-T |
|
Abracon Corporation |
|
|
||
|
|
|
ABLS2-8.000MHZ-D4Y-T |
|
ABRACON |
|
|
||
|
|
|
ABLS2-8.000MHZ-D4Y-T |
|
|
|
|||
|
|
|
ABLS2-8.000MHZ-D4Y-T |
|
ABRACON | 695 |
|
||
| CRCW08052K00FKEA | VISHAY | 4 | 18.76 | |||||
| CRCW08052K00FKEA | VISHAY | 56 773 |
|
|||||
| CRCW08052K00FKEA | Vishay/Dale |
|
|
|||||
| CRCW08052K00FKEA | VIS |
|
|
|||||
| CRCW08052K00FKEA | 8 |
|
||||||
|
|
KBPC6005 |
|
1ф мост 6А 50В отв 1мм | VISHAY |
|
|
||
|
|
KBPC6005 |
|
1ф мост 6А 50В отв 1мм | VISHAY/IR |
|
|
||
|
|
KBPC6005 |
|
1ф мост 6А 50В отв 1мм | ТАЙВАНЬ(КИТАЙ) |
|
|
||
|
|
KBPC6005 |
|
1ф мост 6А 50В отв 1мм |
|
|
|||
| КЕР.ЧИП КОНД. 1500ПФ X7R 50В 10% 1206 (1.5НФ), GRM319R71H152K | MURATA |
|
|