|
|
Версия для печати
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 2.4A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 20V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 200 mOhm @ 1.6A, 4.5V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET P-Channel, Metal Oxide |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 700mV @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 8.8nC @ 4.5V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 210pF @ 15V |
| Power - Max | 1.7W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | Micro6™(TSOP-6) |
| Корпус | Micro6™(TSOP-6) |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CRCW0805120RFKEA | VISHAY |
|
|
|||||
| CRCW0805120RFKEA | VISHAY |
|
|
|||||
| CRCW0805120RFKEA | Vishay/Dale |
|
|
|||||
| CRCW0805120RFKEA | 16 |
|
||||||
| FT2232D-T/R | FTDI |
|
|
|||||
| FT2232D-T/R |
|
|
||||||
| FT2232D-T/R | 4-7 НЕДЕЛЬ | 192 |
|
|||||
| MAX491ECSD | MAXIM |
|
|
|||||
| MAX491ECSD |
|
|
||||||
| MAX491ECSD | MAX |
|
|
|||||
| MAX491ECSD | MAXIM |
|
|
|||||
| MAX491ECSD | 4-7 НЕДЕЛЬ | 106 |
|
|||||
| RC0805JR-07200RL | YAGEO | 392 204 |
0.55 >1000 шт. 0.11 |
|||||
| RC0805JR-07200RL | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0805JR-07200RL |
|
|
||||||
|
|
TPS7333QD | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
TPS7333QD | 1 244 | 240.50 | |||||
|
|
TPS7333QD | СЕВЕРНАЯ КОРЕЯ |
|
|
||||
|
|
TPS7333QD | КОРЕЯ, НАРОДНО- |
|
|
||||
|
|
TPS7333QD | КОРЕЯ РЕСПУБЛИК |
|
|
||||
|
|
TPS7333QD | TEXAS |
|
|
||||
|
|
TPS7333QD | TEXAS INSTRUMEN |
|
|
||||
|
|
TPS7333QD | 4-7 НЕДЕЛЬ | 288 |
|