|
|
Версия для печати
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 1680pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 52nC @ 10V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.4V @ 25µA |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 12A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 11.9 mOhm @ 12A, 10V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET P-Channel, Metal Oxide |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Power - Max | 2.5W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Корпус | 8-SO |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MP1542DK-LF-Z | MNPW |
|
|
|||||
| MP1542DK-LF-Z | MONOLITHIC POWER SYSTEMS | 566 |
|
|||||
| MP1542DK-LF-Z | MPS |
|
|
|||||
| PESD24VS2UT | NXP |
|
|
|||||
| PESD24VS2UT | 11 840 | 3.89 | ||||||
| SDR1006-101KL100UHK | BOURNS |
|
|
|||||
| SDR1006-120ML12UHM | BOURNS |
|
|
|||||
| STLED316SMTR |
|
IC LED CTLR SERIAL 6DIGIT SO-24 | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|||
| STLED316SMTR |
|
IC LED CTLR SERIAL 6DIGIT SO-24 | STMicroelectronics | 215 | 114.25 | |||
| STLED316SMTR |
|
IC LED CTLR SERIAL 6DIGIT SO-24 | ST MICROELECTRO |
|
|
|||
| STLED316SMTR |
|
IC LED CTLR SERIAL 6DIGIT SO-24 | 600 | 136.18 | ||||
| STLED316SMTR |
|
IC LED CTLR SERIAL 6DIGIT SO-24 | STMICROELECTR |
|
|
|||
| STLED316SMTR |
|
IC LED CTLR SERIAL 6DIGIT SO-24 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 505 |
|