|
Версия для печати
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 230mA |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 60V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 3.5 Ohm @ 230mA, 10V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| Серия | SIPMOS® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 1.4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 1.4nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 41pF @ 25V |
| Power - Max | 360mW |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | PG-SOT23-3 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0805-330 1% |
|
ЧИП — резистор |
|
1.08 >500 шт. 0.36 |
||||
| 2200 UF 35V 105C 1626 |
|
|
||||||
|
|
SN74AC373DWR |
|
Oct 3-Sta D-Typ Latch | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||
|
|
SN74AC373DWR |
|
Oct 3-Sta D-Typ Latch | 345 | 33.30 | |||
|
|
SN74AC373DWR |
|
Oct 3-Sta D-Typ Latch | TEXAS |
|
|
||
|
|
SN74AC373DWR |
|
Oct 3-Sta D-Typ Latch | TEXAS INSTRUMENTS | 3 |
|
||
|
|
SN74AC373DWR |
|
Oct 3-Sta D-Typ Latch | 4-7 НЕДЕЛЬ | 513 |
|
||
|
|
SN74AC373DWR |
|
Oct 3-Sta D-Typ Latch | 20 | 1 | 39.95 | ||
|
|
|
SN74LVCC4245ADW |
|
Texas Instruments |
|
|
||
|
|
|
SN74LVCC4245ADW |
|
|
|
|||
|
|
|
SN74LVCC4245ADW |
|
TEXAS |
|
|
||
|
|
|
SN74LVCC4245ADW |
|
4-7 НЕДЕЛЬ | 561 |
|
||
|
|
USBUF02W6 | ST MICROELECTRONICS |
|
|
||||
|
|
USBUF02W6 | 24 | 88.20 | |||||
|
|
USBUF02W6 | ST MICROELECTRONICS SEMI | 76 |
|
||||
|
|
USBUF02W6 | STMicroelectronics |
|
|
||||
|
|
USBUF02W6 | МАЛАЙЗИЯ |
|
|
||||
|
|
USBUF02W6 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 36 |
|