|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 60V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 330mV @ 100mA, 1A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 150 @ 500mA, 5V |
| Power - Max | 400mW |
| Frequency - Transition | 220MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | TO-236AB |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
IRF7328 |
|
Hexfet power mosfets dual p-channel | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|
|
|
|
IRF7328 |
|
Hexfet power mosfets dual p-channel |
|
99.40 | ||
|
|
|
IRF7328 |
|
Hexfet power mosfets dual p-channel | INFINEON |
|
|
|
|
|
|
IRF7328 |
|
Hexfet power mosfets dual p-channel | EVVO | 2 000 | 6.06 | |
| MIC4427YMTR | MICREL | 1 957 |
|
|||||
| MIC4427YMTR | MICREL |
|
|
|||||
| MMBT3906-TP | MCC |
|
|
|||||
| MMBT3906-TP | Micro Commercial Co |
|
|
|||||
| MMBT3906-TP | MICRO COMMERCIAL COMPONENTS | 16 |
|
|||||
| PBSS4160T | NXP |
|
|
|||||
| PBSS4160T | NXP | 2 086 |
|
|||||
| TCDT1102G |
|
Оптрон 3.75кВ 32V CTR | VISHAY |
|
|
|||
| TCDT1102G |
|
Оптрон 3.75кВ 32V CTR |
|
|