|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| IGBT Type | NPT and Trench |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 1200V |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 2.5V @ 15V, 25A |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 50A |
| Power - Max | 312W |
| Тип входа | Standard |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Корпус | TO-3P |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAP K73-17-0.1/63V 10% |
|
|
||||||
|
|
TA8277H | 3 | 540.54 | |||||
|
|
TA8277H | TOSHIBA |
|
|
||||
|
|
TA8277H | TOS |
|
|
||||
|
|
TA8277H | 1 |
|
|
||||
|
|
TA8277H | 4-7 НЕДЕЛЬ | 159 |
|
||||
| TRS- 8 (SCSM-8) (DS1001-01-8N) | ZHENQIN |
|
|
|||||
| TRS- 8 (SCSM-8) (DS1001-01-8N) | CONNFLY |
|
|
|||||
| TRS-16 (SCSM-16) (DS1001-01-16N) | ZHENQIN |
|
|
|||||
| TRS-16 (SCSM-16) (DS1001-01-16N) | CONNFLY |
|
|
|||||
| TRS-16 (SCSM-16) (DS1001-01-16N) |
|
|
||||||
| К73-17, 0.22 МКФ, 63 В, 5% |
|
|