|
|
Версия для печати
| Корпус | PG-SOT343-4 |
| Корпус (размер) | SC-82A, SOT-343 |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 25mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 60 @ 5mA, 4V |
| Power - Max | 75mW |
| Gain | 23dB |
| Noise Figure (dB Typ @ f) | 1.25dB @ 1.8GHz |
| Frequency - Transition | 25GHz |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 5V |
| Transistor Type | NPN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
|
BFP405 NPN Silicon RF Transistor (For low current applications For oscillators up to 12 GHz)
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
3314G-1-100E |
|
Bourns Inc |
|
|
||
|
|
|
3314G-1-100E |
|
BOURNS | 28 | 51.52 | ||
|
|
|
3314G-1-100E |
|
|
|
|||
|
|
3314J-1-500E |
|
Потенциометр 50 Ом | BOURNS |
|
|
||
|
|
3314J-1-500E |
|
Потенциометр 50 Ом | BOURNS |
|
|
||
|
|
3314J-1-500E |
|
Потенциометр 50 Ом | Bourns Inc |
|
|
||
|
|
3314J-1-500E |
|
Потенциометр 50 Ом |
|
|
|||
| CECL-1200/96 122K |
|
7.80 | ||||||
| CECL-1200/96 122K | R6 |
|
|
|||||
| GRM188R71E104KA01D | MURATA | 132 | 2.07 | |||||
| GRM188R71E104KA01D | MURATA | 15 360 |
|
|||||
| GRM188R71E104KA01D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| GRM188R71E104KA01D | 184 |
|
||||||
| GRM188R71E104KA01D | MUR | 245 780 |
1.26 >100 шт. 0.63 |
|||||
|
|
МГТФ-0.07 |
|
Провод монтажный |
|
20.80 | |||
|
|
МГТФ-0.07 |
|
Провод монтажный | КАБЕЛЬ |
|
|
||
|
|
МГТФ-0.07 |
|
Провод монтажный | КАМБЕЛЬ |
|
|
||
|
|
МГТФ-0.07 |
|
Провод монтажный | КАМКАБЕЛЬ |
|
|
||
|
|
МГТФ-0.07 |
|
Провод монтажный | ЧУВАШКАБЕЛЬ | 74 559 | 21.20 |