|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 20V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 100mA, 1A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 85 @ 500mA, 1V |
| Power - Max | 1.5W |
| Frequency - Transition | 60MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-261-4, TO-261AA |
| Корпус | SOT-223 |
| Product Change Notification | Wire Change 08/Jun/2009 |
|
BCP69T1 (Универсальные биполярные транзисторы) PNP Transistor
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AT25DF321-SU |
|
|
||||||
| AT25DF321-SU | ATMEL |
|
|
|||||
| AT25DF321-SU | ATMEL CORPORATION | 52 |
|
|||||
| AT25DF321-SU | 4-7 НЕДЕЛЬ | 370 |
|
|||||
| LQM21FN1R0N00D |
|
26.80 | ||||||
| LQM21FN1R0N00D | MUR | 18 429 | 4.31 | |||||
| LQM21FN1R0N00D | MURATA | 3 547 | 7.41 | |||||
| LT1528CT | LINEAR TECHNOLOGY |
|
|
|||||
| LT1528CT |
|
|
||||||
| LT1528CT | LINEAR TECHNOLOGY |
|
|
|||||
| LT1528CT | 4-7 НЕДЕЛЬ | 672 |
|
|||||
| SN74LVC14APWR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger TSSOP14 | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||
| SN74LVC14APWR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger TSSOP14 | 20 |
|
||||
| SN74LVC14APWR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger TSSOP14 | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||
| SN74LVC14APWR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger TSSOP14 | TEXAS |
|
|
|||
| SN74LVC14APWR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger TSSOP14 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 107 |
|
|||
|
|
TLV2471IDBVT | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
TLV2471IDBVT | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|