|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 480mV @ 9A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Current - Average Rectified (Io) | 9A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1.75mA @ 40V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | DO-204AR, Axial |
| Корпус | DO-204AR |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KD2-22BRG (PSW-22 БФЧК) | 219 | 40.87 | ||||||
| KD2-22BRG (PSW-22 БФЧК) | 219 | 40.87 | ||||||
| KD2-22BRG (PSW-22 БФЧК) | RUICHI | 2 | 75.03 | |||||
| PBS-26B OFF-(ON) БЕЛЫЙ | 700 | 24.81 | ||||||
| КТ8127А1 | 14 | 86.95 | ||||||
| КТ8127А1 | ФРЯЗИНО |
|
|
|||||
|
|
МП11 |
|
Микропереключатель | RUS |
|
|
||
|
|
МП11 |
|
Микропереключатель | БЕЛОВО |
|
|
||
|
|
МП11 |
|
Микропереключатель | ПЛАНЕТА |
|
|
||
|
|
МП11 |
|
Микропереключатель | 210 | 464.65 | |||
|
|
МП11 |
|
Микропереключатель |
|
|
|||
| ТС161-200-16 (АНАЛОГ) |
|
|